USŁUGI

Sprawdź co możemy zrobić
dla Twojego biznesu

Leasing pracowników

i usługi HR

Rekrutacja, zarządzanie i obsługa kadrowa to nasza specjalność.

Agencja pracy We Can Do It od 2014 roku wspiera duże firmy i przedsiębioców polskich oraz zagranicznych w znalezieniu idealnego pracownika.

Zaczynając od etapu identyfikacji potrzeb, przez proces poszukiwania i rekrutacji kandydata oraz pełną obsługę kadrowo-płacową aż do koordynacji pracy personelu.
Nasi eksperci odciążą Twoją działalność ze wszystkich elementów zarządzania kadrami.

Leasing czyli wynajem pracowników to doskonała forma pozyskania sprawdzonego personelu oraz uzupełnienia braków kadrowych. Przedsiębiorca zyskuje biznesową elastyczność i dostęp do dużej bazy specjalistów. Równocześnie nie ponosi tradycyjnych kosztów utrzymania kadr. Pracownik natomiast uzyskuje dostęp do wielu kontraktów dostosowanych do jego aktualnych potrzeb i możliwości zawodowych.

Korzystanie z naszych usług umożliwia koncentrację na prowadzonej działalności – ogranicza zaangażowanie i czas potrzebny na proces pozyskania i obsługi pracownika do minimum.

Nasi pracownicy

kim są?

pracownik_IT

Personel oferowany przez agencję

Personel oferowany przez agencję to najwyższej klasy specjaliści o bogatym doświadczeniu zawodowym, umiejętnościach podpartych certyfikatami, zdolnościach pracy indywidualnej i zespołowej, od wielu lat związani z branżą.

Zatrudniani przez nas fachowcy przechodzą przez precyzyjny proces rekrutacji podczas którego weryfikowane są ich kompetencje i predyspozycje.

Zwracając się z zapotrzebowaniem na pracownika, masz pewność wytypowania sprawdzonego kandydata, o wysokich kompetencjach, który zostanie dobrany indywidualnie dla twoich potrzeb.

Znaleźć pracownika

Agencja pracy We Can Do It od 2014 roku wspiera duże firmy i przedsiębioców polskich oraz zagranicznych w znalezieniu idealnego pracownika.

Twoje zlecenie rozpoczyna złożony, ale równocześnie sprawny proces rekrutacji. Pierwszym etapem po zidentyfikowaniu potrzeb klienta i jego projektu jest sięgnięcie do naszych baz kandydatów.

Staranna selekcja kandydatów pozwala wyłonić pracowników o największym potencjale i umiejętnościach już w pierwszej fazie poszukiwań. Obecnie nasza baza kandydatów liczy 35 000 specjalistów. Ponad to stale prowadzimy rozmowy kwalifikacyjne z nowymi kandydatami. Nieustannie docieramy do nowych talentów dzięki szerokim kampaniom promocyjnym, Direct Search oraz wykorzystaniu najnowszych technologii komunikacyjnych.

Rekrutacja

Zespół rekruterów We Can Do It składa się z doświadczonych specjalistów branży Human Resources. To oni odpowiadają za harmongram spotkań i wysoki poziom interakcji z kandydami.
Proces rekrutacji składa się z następujących po sobie etapów:

 1. Analiza CV
 2. Wstępny wywiad telefoniczny
 3. Rozmowa kwalifikacyjna
 4. Akceptacja kandydata

Po pozywytnej weryfikacji przesłanych dokumentów nasi rekruterzy kontaktują się z kandydatami telefonicznie. Rozmawiamy o historii zawodowej, potwierdzamy aktualność informacji zamieszczonych w CV oraz dopytujemy o dodatkowe szczegóły. Na tym etapie udzielamy również dodatkowych informacji na temat konkretnego kontraktu. Po satysfakcjonującej rozmowie następuje zaproszenie do siedziby firmy, gdzie spotykamy się w celu przeprowadzenia pełnej rozmowy kwalifikacyjnej. Następnie kandydatura zostaje przedstawiona naszemu klientowi, który akceptuje pracowników na dany projekt.

Weryfikacja kompetencji kandydatów odbywa się w nowoczesnych salach rekrutacyjnych bezpośrednio w siedzibach agencji.
Rozmowa z kandydatem twarzą w twarz, w odpowiednio przygotowanym otoczeniu, pozwala dokładnie poznać przyszłego pracownika. Formalna sytuacja, oprawiona profesjonalną i równocześnie przyjazną atmosferą, umożliwia dogłębne poznanie kandydata. Oprócz oceny kluczowych umiejętności, niezbędnych do wykonania przyszłej pracy, poznajemy również cechy osobowościowe i kompetencje miękkie.

Podczas spotkania następuje diagnoza potencjału w zakresie osobowości, wiedzy branżowej i technicznej. Poddana próbie jest znajomość języka, oszacowane są zdolności, umiejętność współpracy oraz poziom motywacji.

Bezpośredni kontakt kandydatów z rekruterami przynosi obustronne korzyści. Rozmowa kwalifikacyjna to nie tylko formalny wymóg i badanie kompetencji. Jest to też, przede wszystkim, sposobność do poznania wartości jakimi kierują się obie zainteresowane współpracą strony. Kandydat ma możliwość poznać kulturę organizacyjną i standardy przyszłego pracodawcy. Czas ten działa również korzystnie na tworzenie dobrego poziomu komunikacji, a transparentność wpływa na budowę wzajemnego zaufania.

Administracja

kadrowo-płacowa

Nasza praca jako agencja kadrowa nie kończy się na znalezieniu odpowiedniego kandydata.

W ramach kompleksowej usługi nasi eksperci zajmują się pełną obsługą kadrowo-płacową. To po naszej stronie leży kontroling czasu pracy, dopełnienie obowiązków prawnych, wypłata wynagrodzeń czy archiwizacja dokumentacji.

Podstawowe zadania zespołu:

 • badania lekarskie pracowników
 • przygotowanie umów
 • rozliczanie czasu pracy
 • naliczanie i wypłata wynagrodzeń
 • obsługa zwolnień chorobowych i urlopów
 • ​dokumentacja podatkowa oraz ZUS
 • ubezpieczenie pracownika
 • prowadzenie i przechowywanie akt osobowych

Koordynacja

Personelu

Przez cały okres delegacji każdy pracownik może liczyć na opiekę naszych koordynatorów regionalnych. Dbają oni o wszelkie sprawy organizacyjne i logistyczne. Począwszy od organizacji przelotu/dojazdu do docelowego miejsca pracy, przez zapewnienie kwaterunku i transportu lokalnego, aż do zabezpieczenia powrotu do domu. Odpowiadają również za komunikację z pracownikiem.

Koordynatorzy zapewniają wszelkie potrzebne informacje i wsparcie przez cały okres trwania współpracy. Zarządzają też dysponowaniem samochodami służbowymi.

Korzyści ze współpracy

z We Can Do HR

Zaufało nam

wielu klientów

Ta strona korzysta z Cookies dla zapewnienia najwyższej jakości obsługi.

Oddział Firmy
w Gdyni

Dojazd

Dogodna lokalizacja w centrum Gdyni. Można do nas wygodnie dotrzeć komunikacją miejską. SKM Gdynia Główna.

Godziny pracy biura

Poniedziałek 09:00-17:00
Wtorek           09:00-17:00
Środa              09:00-17:00
Czwartek       09:00-17:00
Piątek             09:00-17:00
Sobota            zamknięte
Niedziela        zamknięte